Klasik Bale

Klasik Bale

Klasik Bale eğitimimizde, pedagojik bale eğitimi almış eğitmenlerimiz tarafından “Vaganova Metodu” uygulanır. Bu metot hangi yaşa hangi hareketin hangi zorluk derecesiyle öğretilmesi gerektiği temeline dayanır ve mükemmeliyetçilik esaslıdır.

New Bulgarian University’e bağlı olarak verilen ve dünyaca kabul gören “Vaganova Metodu” ile T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Klasik Bale eğitimi eş zamanlı olarak verilir.

Devam şartlarına uygun olarak eğitim sürelerini tamamlayan öğrencilerimiz hem New Bulgarian University’den mezun olma hakkı kazanırlar hem de T.C. Millî Eğitim Bakanlığı’nın Klasik Bale Kurs bitirme sertifikası sahibi olurlar.

Tan Sağtürk Akademi’nin kattığı güçle ve Tan Sağtürk'ün belirli periyotlarda katılımıyla eğitim alan öğrencilerimiz eğitim sürelerince; Karakter Dans, Street Jazz Dans, Jazz Dans ve Stretching dersleri de alır ve sene sonu gösterilerine hazırlanırlar.

Eğitim dönemi sonunda teknik ve estetik anlamda üst düzeyde hazırlanmış profesyonel sahnede verilen resitalde, öğrencilerimize kalabalık kitlelere ulaşma imkânı sunulur.

Mini Bale
3,5+ YAŞ
Hazırlık
4+ YAŞ
Teknik
7+ YAŞ